Добір за параметрами
Всього 8
Ціна
Від
до

Состояние

Назначение

Объем видеопамятиВідеокарти для ноутбуків

Відеокарти для ноутбуків

В наявності широкий вибір дискретних відеокарт.

Є лоти, які пройшли тест, - робочі, а є нетестовані. Відеокарти без тесту висилаємо на перевірку тільки під установку в сервісних центрах.

Відеокарта - це пристрій, який відповідає за виведення зображення на екран. В даному випадку, якщо розглядати відеокарту як комп'ютерний пристрій, то вона необхідна для обробки і перетворення переданих на неї даних в відеосигнал.

Сучасні дискретні відеокарти для комп'ютера і ноутбука складаються з наступних частин: графічного процесора; видеоконтролера; відео ПЗП; відео ОЗП; системи охолодження.

Відеокарта потрібна для того, щоб візуалізувати всі дії і процеси, які відбуваються на комп'ютері, шляхом виведення їх на екран монітора. Передані комп'ютером дані відеокарта обробляє і передає уже готовий відеосигнал на екран. До другорядної функції слід віднести те, що відеокарта необхідна для розвантаження основних складових частин комп'ютера, зокрема процесора і ОЗП. Сучасна відеокарта, по суті, є автономним пристроєм - вона отримує дані, і сама з ними справляється, не споживаючи ресурсів інших пристроїв.

Відеокарти бувають двох видів: дискретні і інтегровані.

Дискретна відеокарта - окремий комп'ютерний пристрій (плата), який вставляється в PCI-слот материнської карти. Саме вона є автономною і не споживає інші ресурси комп'ютера.

Інтегрована відеокарта - вбудована в материнську плату і для своєї роботи використовує ресурси процесора і оперативної пам'яті. Як такої, інтегрованої відеокарти в фізичному вигляді не існує, вона являє собою набір деталей, які «розкидані» по інших пристроях.

Якщо дискретна відеокарта включає в себе все, що їй треба для автономної роботи, то інтегрована відеокарта, не маючи своїх окремих ресурсів, споживає ресурси процесора і ОЗП, чим значно знижує продуктивність комп'ютера.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589