Добір за параметрами
Всього 606
Ціна
Від
до

Состояние

Диагональ (для корпуса)


Тип підключення

Цвет корпусаПоказати ще 32 товарів

Система охолодження - термотрубка

Система охолодження - термотрубка

Система охолодження ноутбука складається з вентилятора (або вентиляторів), радіаторів та вентиляційних отворів на корпусі. Типова конструкція - мідний радіатор-змійка проходить через процесор і відеокарти, який веде до вентилятора.

Кулер видає гаряче повітря через отвір в корпусі ноутбука. У місцях контакту радіатора з чіпом між ними знаходиться шар термо-інтерфейсу: терморезина або термопаста.

Активна частина системи охолодження - вентилятори - бувають відкритого і закритого типів з роз'ємами підключення до материнських плат 3-4 pin.

Пасивна частина системи охолодження - термотрубки - бувають різної форми, довжини, комплектації. Термотрубкі складається з, власне, мідної термотрубкі і алюмінієвого радіатора. Функція пасивної частини - охолодження процесора і відеокарти.

В наявності більше 2000 вентиляторів і термотрубок до різних моделей ноутбуків. Найчастіше на фото представлена ​​вся система охолодження, а опис і продаж окремо - звертайте, будь ласка, на це увагу. Вентилятори проходять перевірку тестером перед відправкою.

Усі позиції на сайті - реальна наявність в магазині.

На всі лоти надається гарантійний період - приймаємо повернення до 14 робочих днів після отримання.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589