Добір за параметрами
Всього 22
Ціна
Від
до

Состояние

Количество ядер процессора


Процесор


Сокет
Від
доПроцесори до ПК

Центральний процесор - справжнісіньке серце і одночасно мозок комп'ютера. Поки він працює, працюють і всі інші складові системного блоку і підключена до нього периферія. Він відповідає за обробку потоків різних даних, а також регулює роботу частин системи.

Без команди, відданої процесором, не може бути проведена навіть така проста операція, як складання двох чисел, або запис одного мегабайта інформації. Все це вимагає негайного звернення до ЦП. Що вже говорити про більш складні завдання, такі як запуск гри, або обробка відео.

Існує безліч видів процесорів від слабких одноядерних, до потужних багатоядерних. Від ігрових і робочих до середніх за всіма параметрами. Але, є два основні табори ЦП - AMD і знамениті Intel. Це дві компанії, що виробляють найбільш затребувані і популярні мікропроцесори на ринку. Основна відмінність між продукцією AMD і Intel - не кількість ядер, а архітектура - внутрішня будова. Кожен з конкурентів пропонує свою будову «нутрощів», свій вид процесора, які кардинально відрізняються від конкурента.

Основні характеристики ЦП: бренд, серія, архітектура, підтримка певного сокета, тактова частота процесора, кеш, кількість ядер, енергоспоживання і тепловиділення, інтегрована графіка.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-16, обідаємо на ходу. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855
0688786852 Viber