Добір за параметрами


У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

0967990855 (+Viber)   0443337589

Що вам необхідно?

Процесори до ПК

Центральний процесор - справжнісіньке серце і одночасно мозок комп'ютера. Поки він працює, працюють і всі інші складові системного блоку і підключена до нього периферія. Він відповідає за обробку потоків різних даних, а також регулює роботу частин системи.

Без команди, відданої процесором, не може бути проведена навіть така проста операція, як складання двох чисел, або запис одного мегабайта інформації. Все це вимагає негайного звернення до ЦП. Що вже говорити про більш складні завдання, такі як запуск гри, або обробка відео.

Існує безліч видів процесорів від слабких одноядерних, до потужних багатоядерних. Від ігрових і робочих до середніх за всіма параметрами. Але, є два основні табори ЦП - AMD і знамениті Intel. Це дві компанії, що виробляють найбільш затребувані і популярні мікропроцесори на ринку. Основна відмінність між продукцією AMD і Intel - не кількість ядер, а архітектура - внутрішня будова. Кожен з конкурентів пропонує свою будову «нутрощів», свій вид процесора, які кардинально відрізняються від конкурента.

Основні характеристики ЦП: бренд, серія, архітектура, підтримка певного сокета, тактова частота процесора, кеш, кількість ядер, енергоспоживання і тепловиділення, інтегрована графіка.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589