Добір за параметрами
Всього 22
Ціна
Від
до

Состояние

Интегрированная графика


Количество ядер процессораКомплектация

Модель процессора

Назначение

Процессор

Сокет
Від
до

Частота процессораЧастота системной шиныПроцесори CPU для ноутбуків

Процесори CPU для ноутбуків

Процесор - одна з найголовніших деталей в ноутбуці. Сьогодні існують різні варіанти ноутбучних процесорів.

При цьому процесори поділяються на 4 умовні групи. До першої відносяться найбільш продуктивні варіанти, які здебільшого розраховані на забезпечення високої продуктивності, їх часто встановлюють в ноутбуки, що покликані замінити настільний комп'ютер, так як вони вимагають розвиненої системи охолодження і споживають багато енергії. Друга група являє собою набір процесорів спроектованих таким чином, щоб надати баланс продуктивності і малого енергоспоживання, а значить і більшого, ніж в 1-му випадку, часу роботи ноутбука від акумулятора. Такі процесори іделально підходять для ноутбуків для повсякденного використання, оскільки вони з одного боку забезпечують гідний рівень продуктивності, в тому числі і в іграх за наявності хорошого відео, а з іншого - тривалий час роботи від акумулятора. Третя група - бюджетні моделі, котрі не відрізняються ні високою продуктивність, ні економічністю, але дешеві і тому встановлюються в ноутбуки економ-класу. Остання, четверта група - це процесори з вкрай низькою продуктивністю і мінімальним енергоспоживанням, найчастіше вони встановлюються в нетбуки або ульталегкі ноутбки з невеликим екраном. Такі комп'ютери виходять легкими, компактними, але за можливостями забезпечують тільки використання простих офісних програм, інтернету, пошти, перегляд фільмів в середній якості та інших, що не вимагають продуктивності, сервісів.

Продуктивні: Core i7, Core 2 Quad, Core i5, Core i3, Core 2 Duo T, Core 2 Duo P.

Продуктивні з низьким енергоспоживанням: Core i7 UM, Core i5 UM, Core i3 UM, Core 2 Duo SP, Core 2 Duo SL, Core 2 Duo SU, Pentium Dual-Core SU.

Бюджетні: Pentium Dual-Core T, Celeron Dual-Core T, Celeron.

З низьким енергоспоживанням: Pentium SU, Celeron SU, Celeron ULV, Atom.

Продуктивні процесори - досить дорогі. Встановлюють їх в ігрові ноутбуки та ноутбуки, призначені для заміни настільного ПК. Продуктивні процесори з низьким енергоспоживанням підходять для більш легких і стильних ноутбуків зі збільшеним часом роботи від акумулятора, що, безсумнівно, підходить для ведення бізнесу, але коштує недешево. Бюджетними процесорами комплектуються недорогі ноутбуки для невимогливих офісних додатків і роботи з інтернетом. Процесори з низьким енергоспоживанням застосовують в надлегких ноутбуках, орієнтованих на максимальне час роботи від батареї і мінімальні витрати на покупку.

Варто зауважити, що продуктивність ноутбука в цілому безпосередньо залежить від продуктивності процесора.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589