Про нас

Компанія Zapara заснована в результаті виокремлення від сервісу, який більше 15 років займається ремонтом ноутбуків та ПК. Весь досвід вкладено в розборку, сортування, оформлення виставлення запчастин, які назбирались за період нашої діяльності. Ми реально запарюємось тим, що ніхто не хоче робити - в результаті часто знаходяться унікальні запчастини, що клієнти аж не вірять і скептично просять відправити післяплатою. Тому ми спеціально забрали з сайту всі товари не в наявності, навіть доплатили розробникам, щоб в результатах пошуку прибрати неіснуючі на складі позиції. На початок 2018 року маємо більше 30000 товарів, 97% інвентаризовано.

 

Перше, що нас запитують - чому така назва? Як правило, ми відповідаємо, що просто запарились вибирати ім'я, тому так :)

А справжня історія не секрет. Семеро людей виїхали за місто з метою придумати назву нового бренду. Декілька годин брейншторму і мали варіанти  netpad, notepart, Patrs in Hearts, 7parts, Electronic Providing Company, TechGo, та ін. 

Далі докладніше обговорювали toppart, rapart, хтось запропонував для симетрії варіант trapart, який читається однаково в дві сторони, і в тій атмосфері здетонувала співзвучність - засновник вигукнув "запара!". Сміливо, нестандартно, та й відображає суть задуму - сформувати ефективну машину продажів. Так поперло, що залишили. Далі розробляли логотип, де перші варіанти просто з буквами не дуже йшло, то ж образ прилип відповідний - запарені наче білка в колесі. Зупинились на ньому і тепер шукаємо де купити чорну білку в офіс, може знаєте де є?

 

Не соромтесь, дзвоніть 0967990855 ‎0443337589, пишіть на вайбер 0967990855, в чат на сайті внизу справачи на емейл, замовляйте з кабінету, просіть додаткових умов якщо ви сервіс - ми готові працювати! 

Також тисніть вподобайку на соцмережах facebook, instagram, все найсвіжіше має бути там :)

 

Відгуки про нашу роботу можна прочитати тут відгуки 

 Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589