Добір за параметрами
Всього 8
Ціна
Від
до

Состояние

Объем оперативной памяти

Тип оперативної пам'яті

Частота памятиОперативна пам'ять для ПК

Оперативна пам'ять для ПК

В комп'ютерній техніці оперативна пам'ять (RAM) - один з найважливіших компонентів. Вона призначена для тимчасового зберігання файлів і впливає на продуктивність всієї системи. Достатня кількість оперативки дозволить використовувати інші ресурси пристрою, зокрема процесора, в повному обсязі, а її нестача негативно позначиться на швидкості і призведе до уповільнення обробки інформації.

Класифікація оперативної пам'яті виглядає так: DDR; DDR2; DDR3; DDR4.

В даний час DDR і DDR2 вважаються застарілими і мало зустрічаються в продажу. Їх використовують тільки в найстаріших системах, що підтримують материнські плати попереднього покоління.

DDR3 сьогодні є найбільш ходової пам'яттю. DDR4 тільки набирає популярність і коштує відносно дорого. Однак в недалекому майбутньому даний тип прийде на зміну найбільш поширеною DDR3.

Оперативна пам'ять за вартістю може відрізнятися в залежності від наступних факторів: тип; Об `єм; частота; пропускна здатність; кількість контактів; додаткове охолодження.

У найдоступнішій ціновій категорії знаходиться пам'ять ОЗП типу DDR3. В порівнянні з нею рідкісні застарілі моделі і найсучасніша лінійка обходяться дорожче.

Визначальний фактор в ціноутворенні для оперативки - її об'єм. Від нього залежить швидкість відгуку решти компонентів і ефективність роботи того чи іншого пристрою.

Важливі такі поняття, як частота і пропускна здатність, які вказують на швидкість передачі даних. Окремий вплив має спосіб підключення модуля, який визначається кількістю контактів.

При використанні великих потужностей і обсягів для виконання трудомістких завдань може спостерігатися ефект нагрівання планок. Тому деякі модулі комплектуються радіаторами, що забезпечують надійне відведення тепла від поверхні елемента.

Для невибагливого офісного комп'ютера необхідно 1-4 Гб оперативки. Для домашнього мультимедійного центру хороший показник - 4-8 Гб. Високопродуктивні ігрові комплекси, комп'ютери для професійної обробки графіки і значних обсягів даних вимагають більше 8 Гб оперативки.

 

Врахуйте, що в старій системі ви не зможете встановити в наявні слоти нову пам'ять. Тому в такому випадку краще замінити материнку і придбати оперативку нового покоління. Звертайте увагу на наявність слотів для більш сучасних модулів, які вам доведеться встановлювати в майбутньому.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589