Добір за параметрами
Всього 1
Бренди

Ціна
Від
доЖорсткі диски 3.5"

Жорсткі диски 3.5

Жорсткий диск - це постійний запам'ятовуючий пристрій комп'ютера, тобто, його основна функція - довготривале зберігання даних. HDD на відміну від оперативної пам'яті не вважається енергозалежною пам'яттю, тобто, після відключення живлення від комп'ютера, а потім як наслідок і від жорсткого диска, вся інформація, раніше збережена на цьому накопичувачі, обов'язково збережеться. Операційна система, найчастіше це саме Windows, теж встановлюється в розділ жорсткого диска. Сама інформація, збережена на комп'ютерному жорсткому диску зовсім не обов'язково повинна зберігатися на ньому вічно, а навіть навпаки, у міру її непотрібності, HDD потрібно очищувати, шляхом її видалення.

Існує досить багато особливостей HDD, але для вибору і роботи необхідні лише деякі:

1. Обсяг HDD і швидкість обертання шпинделя.

Розмір пам'яті жорсткого диска - зі збільшенням обсягів інформації, потрібно місце для її зберігання, тому розмір вважається однією з найважливіших характеристик HDD. 

Швидкість обміну даними залежить від обертання шпинделя, на якому кріпляться магнітні пластини з даними, прийнято вважати обороти обертання в хвилину: від 5400 до 15000

2. Розмір кеш-пам'яті HDD.

Кеш-пам'ять працює за принципом оперативної пам'яті (буфера пам'яті), використовується для зберігання часто використовуваних даних і зберігання інформації, яка поки ще не передана на жорсткий диск, але ось-ось буде на ньому.

У сучасних вінчестерах кеш-пам'ять має розмір 8, 16, 32 і 64 мегабайта, що обумовлює продуктивність жорсткого диска, хоча не завжди використовується повною мірою, тому кеш-пам'ять може бути 16 мегабайт, а в роботі різниці від пам'яті 32 мегабайта можна зовсім і не помітити.

3. Популярний HDD інтерфейси підключення.

Інтерфейс необхідний для забезпечення взаємодії HDD і системної плати ПК.

ATA / PATA (IDE) - цей паралельний інтерфейс служить не тільки для підключення жорстких дисків, але і пристроїв для читання дисків - оптичних приводів. Ultra ATA є найбільш просунутим представником стандарту і має можливу швидкість використання даних інформації до 133 мегабайт в секунду. Зазначений спосіб передачі даних вважається сильно застарілим і на сьогодні використовується в застарілих комп'ютерах. На сучасних системних платах роз'єму IDE знайти уже не вийде.

SATA (Serial ATA) - являє собою послідовний інтерфейс, який став гарною заміною для застарілого PATA і на відміну від нього має можливість для підключення тільки одного пристрою, але на бюджетних системних платах, є кілька роз'ємів для підключення.

Все венчестер проходять тестування. Гарантія 3 місяці.

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589