Добір за параметрами
Всього 13
Ціна
Від
до

СостояниеАдаптери Bluetooth

Адаптери Bluetooth

Bluetooth адаптер для ноутбука випускається в двох основних форм-факторах: як USB пристрої (Bluetooth USB) і в якості вбудованого пристрою (модуль Bluetooth). В сучасних ноутбуках Bluetooth адаптер часто комплектується Wi-Fi адаптером.

Bluetooth адаптер для ноутбука використовується для підключення зовнішніх бездротових пристроїв - бездротової миші, бездротової клавіатури, а також мобільних телефонів, з метою передачі інформації (зображень, музики). При виборі блютуза для ноутбука необхідно керуватися основними характеристиками блютуз адаптерів - дальністю роботи (потужністю сигналу) і форм-фактором (вбудований або зовнішній).

Частішають звернення, щодо необхідності установки модуля Bluetooth для ноутбука в пристрій, в якому вже є вбудований блютуз адаптер, який просто відключений в настройках BIOS ноутбука і тому не відображається в списку пристроїв.

Перш ніж замовляти блютуз для ноутбука необхідно:

1. Перевірити наявність вбудованого блютуз модуля в ноутбуці за характеристиками конкретної моделі ноутбука в Інтернет. Якщо блютуз є, буде вказано "Є", "Вбудований" або "Попередньо".

2. Включити Bluetooth в настройках BIOS вашого ноутбука.

3. Встановити драйвера на блютуз з офіційного сайту виробника вашого ноутбука.

Якщо у вас виникли будь-які питання - ви завжди можете звернутися до наших фахівців, і ми з задоволенням відповімо на них.

В наявності на нашому сайті Ви зможете знайти оригінальні адаптери до різних моделей ноутбуків. Гарантія на всі товари - 14 робочих днів з моменту отримання.

 

Запарюємось з понеділка до п'ятниці 9-19, субота 10-15, без обіду. Сайт приймає замовлення цілодобово :)
Передзвоніть мені
0967990855 + Viber
0443337589